Skip to main content

Makijaż permanentny

Makijaż stały polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Efekt utrzymuje się   w okresie od 2 do 5 lat.


Makijaż permanentny brwi

Zaczynamy od rysunku wstępnego, regulującego kształt brwi. Wybór metody uzależniony jest od oczekiwań Klienta

 • Microblading
 • Ombre
 • Combo Brows

Makijaż permanentny ust

Zabieg ten pozwoli na uzyskanie wspaniałego efektu makijażu ust,
bez konieczności codziennego ich malowania

 • Extra colour lips
 • Nude Lips
 • Kontur z cieniowaniem

Makijaż permanentny -
kreski w linii rzęs

Zabieg eksponujący wygląd oczu, poprzez optyczne zagęszczenie w linii rzęs

 • Kreska górna
 • Kreska dolna
 • Kreska eliner

Zabieg pigmentacji skóry twarzy, szyi i dekoltu -
Ideal Skin & Contour ( BB Glow)

.BB GLOW to zabieg polegający na wprowadzeniu w naskórek preparatu pielęgnacyjnego zawierającego substancje czynne oraz dodatki pigmentacyjne. Efektem tego innowacyjnego połączenia jest natychmiastowy efekt wyrównania kolorytu oraz rewitalizacji skóry.

 

Dla kogo jest zabieg?

BB GLOW to idealna metoda dla osób, które pragną zregenerować skórę i uzyskać jej jednolity kolor. Zabieg zalecany jest dla osób borykających się z problemami skórnymi, w celu zmniejszenia przebarwień spowodowanych np. trądzikiem, stanami pozapalnymi, procesem fotostarzenia oraz by zmniejszyć widoczność piegów 

Zabieg zaczynamy od peelingu skóry i wykańczam położeniem łagodzącej maseczki.

Jakie są efekty po zabiegu i jak długo się utrzymują?

Bezpośrednio po zabiegu może być lekkie zaczerwienienie i tkliwość twarzy do około 6 godzin. Zabieg odświeża i wzmacnia skórę, a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego. Właściwości regenerujące poszczególnych substancji aktywnych, powodują wyciszenie rumienia, trądziku różowatego oraz innych problemów skórnych, które dotychczas stanowiły ogromny problem wielu osób. Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę koloru skóry! Nabiera ona promiennego wyglądu i jest widocznie rozświetlona oraz wygładzona. BB GLOW to nie tylko zabieg, który ma właściwości tonujące, ale również doskonale nawilża i rewitalizuje. To oczywiście także doskonała metoda na rozjaśnienie i rozświetlenie okolic oczu. 

Jak często należy powtarzać zabieg?

Zalecana ilość zabiegów jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Zazwyczaj od 1 do 5zabiegów w serii co 2-3 tygodnie.


  Usuwanie makijażu permanentnego
  REMOVER (Bye Bye pigment)

  Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner usuwa niechciany makijaż permanentny, a nawet tatuaże. Został opracowany w laboratorium w Monachium zgodnie z zasadą: „Tak łagodny, jak to możliwe, tak skuteczny, jak to konieczne”. Nie zawiera kwasów ani substancji toksycznych i jest oparty na roztworach alkalicznych. W zależności od wartości pH skóry, alkaliczny Bye-Bye Pigment Remover może wnikać głębiej w skórę niż inne środki do usuwania pigmentów zawierające kwasy lub sole. Zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment Remover jest więc skuteczniejszy i mniej obciążający dla skóry. Usuwa wszystkie pigmenty (w tym pigmenty kamuflażowe) w zależności od głębokości makijażu lub tatuażu. Przy prawidłowym stosowaniu ryzyko bliznowacenia jest bardzo niskie.

  Stosowany do usuwania niechcianego makijażu permanentnego, tatuaży.

  Chcesz wiedzieć więcej
  lub potrzebujesz konsultacji?

  Konsultacja jest bezpłatna