Założycielka - Główna Linergistka

Monika Krysiak

MK Studio stworzyłam z myślą o osobach ,które pragną dbać o swój wygląd oraz przyjemnie spędzić czas.Moja praca jest moją pasją.Interesuje się wszelkimi nowymi innowacjami aby umieć wybrać odpowiednie urządzenia do zabiegów oraz preparaty i dostosować do potrzeb moich klientów.Posiadam doświadczenie zawodowe potwierdzone licznymi certyfikatami.Regularnie uczestniczę w sympozjach ,kongresach specjalistycznych oraz targach a także stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez szkolenia. MK Studio to dyskretne ,przyjazne miejsce z dogodnym podjazdem i bezpłatnym parkingiem.

Szkolenia i kursy

Certyfikaty i nagrody

MK Studio Monika Krysiak
Lokalizacja

Stokrotki 12
05-270 Marki
Polska

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+ 48 502 306 713

Godziny pracy

(elastycznie wg potrzeb)

  • Pn - Pt

    10:00 - 20:00

  • Sb

    10:00 – 16:00

Informacje
Dane
Spotkaj nas

MK Studio Monika Krysiak 


MK Studio Makijażu Permanentnego i Doskonalenia Ciała

Monika Krysiak