Wypełniacze tkankowe

Wypełniacze tkankowe to substancje powstałe na bazie kwasu hialuronowego, które jak sama nazwa wskazuje służą do wypełniania ubytków w tkankach, a tym samym odmładzania wyglądu twarzy. Stały się doskonałą alternatywą dla operacji plastycznych oraz innych, bardziej inwazyjnych zabiegów.

Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach jest syntetycznym odpowiednikiem tego, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dlatego odpowiada za elastyczność, nawilżenie i młody wygląd skóry. Niestety, wraz z upływającym czasem jego zasoby maleją, co jest bezpośrednią przyczyną starzenia skóry. Możemy jednak zahamować ten proces i skorzystać z zabiegów, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Zastosowanie wypełniacza tkankowego to mało inwazyjne działanie, a daje rewelacyjne efekty.

Na rynku dostępnych jest wiele, różnych rodzajów wypełniaczy tkankowych. Zastosowanie każdego z nich uzależnione jest od indywidualnych czynników, takich jak: wiek Pacjenta, obszar zastosowania i kondycja skóry.

Zastosowanie wypełniaczy :

 • wypełnianie zmarszczek,
 • poprawa owalu twarzy,
 • modelowanie ust,
 • modelowanie policzków,
 • korekta asymetrii twarzy,
 • nawilżenie i odnowa skóry.
MK Studio Monika Krysiak
Lokalizacja

Stokrotki 12
05-270 Marki
Polska

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+ 48 502 306 713

Godziny pracy

(elastycznie wg potrzeb)

 • Pn - Pt

  10:00 - 20:00

 • Sb

  10:00 – 16:00

Informacje
Dane
Spotkaj nas

MK Studio Monika Krysiak 


MK Studio Makijażu Permanentnego i Doskonalenia Ciała

Monika Krysiak