Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Lipoliza iniekcyjna jest metodą alternatywną wobec liposukcji. Nie wiąże się z istotnym ryzykiem i jest zdecydowanie mniej bolesna. Za pomocą iniekcji podawany jest do tkanki tłuszczowej preparat rozpuszczający błony komórek tłuszczowych. Tłuszcz wydobywa się z komórek tłuszczowych do układu limfatycznego i krwionośnego. Następnie przez wątrobę i przewód pokarmowy jest usuwany w sposób naturalny z organizmu.Zabieg wyszczuplanie lipolizą iniekcyjną jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu pojawia się nieco bolesny obrzęk i zaczerwienienie, czasem swędzenie. Objawy te są najsilniejsze w ciągu pierwszych 3–5 dni, zwykle ustępują po 1–2 tygodniach. Do osiągnięcia pełnego efektu konieczne są zazwyczaj 3–4 powtórzenia zabiegu co 6 tygodni. Utrzymanie stałej wagi jest warunkiem koniecznym trwałości efektu lipolizy. 💉Wskazania :💉podwójny podbródek💉nadmiernie otłuszczone policzki – „chomiki”💉fałdy tłuszczu na brzuchu💉tłuszcz na udach💉tłuszcz na pośladkach💉otłuszczony kark💉poduszeczki tłuszczu w okolicy pach💉tłuszcz na kolanach

MK Studio Monika Krysiak
Lokalizacja

Stokrotki 12
05-270 Marki
Polska

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+ 48 502 306 713

Godziny pracy

(elastycznie wg potrzeb)

  • Pn - Pt

    10:00 - 20:00

  • Sb

    10:00 – 16:00

Informacje
Dane
Spotkaj nas

MK Studio Monika Krysiak 


MK Studio Makijażu Permanentnego i Doskonalenia Ciała

Monika Krysiak