Skip to main content

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Lipoliza iniekcyjna jest metodą alternatywną wobec liposukcji. Nie wiąże się z istotnym ryzykiem i jest zdecydowanie mniej bolesna. Za pomocą iniekcji podawany jest do tkanki tłuszczowej preparat rozpuszczający błony komórek tłuszczowych. Tłuszcz wydobywa się z komórek tłuszczowych do układu limfatycznego i krwionośnego. Następnie przez wątrobę i przewód pokarmowy jest usuwany w sposób naturalny z organizmu.Zabieg wyszczuplanie lipolizą iniekcyjną jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu pojawia się nieco bolesny obrzęk i zaczerwienienie, czasem swędzenie. Objawy te są najsilniejsze w ciągu pierwszych 3–5 dni, zwykle ustępują po 1–2 tygodniach. Do osiągnięcia pełnego efektu konieczne są zazwyczaj 3–4 powtórzenia zabiegu co 6 tygodni. Utrzymanie stałej wagi jest warunkiem koniecznym trwałości efektu lipolizy. 💉Wskazania :💉podwójny podbródek💉nadmiernie otłuszczone policzki – „chomiki”💉fałdy tłuszczu na brzuchu💉tłuszcz na udach💉tłuszcz na pośladkach💉otłuszczony kark💉poduszeczki tłuszczu w okolicy pach💉tłuszcz na kolanach