Laser Q-Switch

Lasery Q-Switch od wielu lat stosowane są w kosmetologii. Działają na zasadzie ultra krótkich impulsów światła, które docierają w głąb skóry.
Nie pozostawiają blizn, a czas rekonwalescencji jest krótki.

Laserowe usuwanie tatuażu
i makijażu permanentnego brwi

Laser do usuwania tatuażu Q-Switch ND-YAG, cechuje się bardzo krótkim czasem trwania impulsu liczonym                     w nanosekundach (ns nanosekunda 10-9 s). Długość faliprzeznaczona do usuwania tatuażu czarnego wynosi 1064nm, a do usuwania tatuażu kolorowego 532nm. Laserprzeznaczony jest również do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu medycznego. Laser Q-Switchpozwala na usuwanie tatuaży oraz na wykonanie peelingu węglowego. Peeling węglowy zwany ,,Black Doll’ poprawia kondycję skóry, wyrównuje koloryt, reguluje pracę sebum,oczyszcza i posiada wiele innych zalet.

MK Studio Monika Krysiak
Lokalizacja

Stokrotki 12
05-270 Marki
Polska

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+ 48 502 306 713

Godziny pracy

(elastycznie wg potrzeb)

  • Pn - Pt

    10:00 - 20:00

  • Sb

    10:00 – 16:00

Informacje
Dane
Spotkaj nas

MK Studio Monika Krysiak 


MK Studio Makijażu Permanentnego i Doskonalenia Ciała

Monika Krysiak